Antalya Temel Bisiklet Sürüş Eğitimi için kayıtlar başladı
Pamukkale Turizm
Haber
11 Ağustos 2022 - Perşembe 12:44
 
Antalya Temel Bisiklet Sürüş Eğitimi için kayıtlar başladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sağlıklı yaşam ve temiz çevre için düzenlediği temel bisiklet sürüş eğitimi devam ediyor.
EĞİTİM Haberi
Antalya Temel Bisiklet Sürüş Eğitimi için kayıtlar başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sağlıklı yaşam ve temiz çevre için düzenlediği temel bisiklet sürüş eğitimi devam ediyor. ‘Temiz Hava ve Sağlıklı Yaşam için Pedallıyoruz’ sloganıyla yeni dönem eğitim programı için 10 Ağustos -17 Ağustos tarihleri arasında kayıt yaptırabilecek. 

 

Bisiklet kullanımının hem bir ulaşım aracı hem de spor amaçlı olarak yaygınlaşması üzerine harekete geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi temel bisiklet sürüş eğitimi düzenlemeye devam ediyor.  

 

DENGEDE DURMA VE PEDAL ÇEVİRMEYİ ÖĞRENİYORLAR 

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ‘Temiz Hava ve Sağlıklı Yaşam için Pedallıyoruz’ sloganıyla 10 -65 yaş arası vatandaşlara Akdeniz Kent Parkı içerisinde oluşturulan parkurda temel bisiklet sürüş eğitimi veriyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kursa katılanlar bisiklet üzerinde dengede durmayı ve pedal çevirmeyi öğreniyor.

 

YENİ DÖNEM KAYITLARI 17 AĞUSTOS’A KADAR

Akdeniz Kent parkı içinde gerçekleşen eğitime katılmak isteyenler www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden 10 Ağustos -17 Ağustos tarihleri arasında kayıtlarını yaptırabilecek. 19 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında devam edecek eğitimler ücretsiz olarak; Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleşecek. 

 

EĞİTİM PROGRAMI

(07.00 – 08.30) 21-65 yaş arası Erkek ve Kadın  

(09.00-10.30) 21-65 yaş arası Erkek ve Kadın

( 17.00 -18.30) 21-65 yaş arası Erkek ve Kadın

 (19.00- 20.30) 20 Yaş altı Erkek ve Kız 

 

Temel bisiklet sürme eğitimleri kontenjanla sınırlı olup kayıt yaptıranların kesin kayıtları 18 Ağustos Perşembe saat 14’00 da www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden sorgulanabilecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı Editör: Beyaz Haber Ajansı
Yorumlar
Pamukkale Turizm
Haber Yazılımı