Niloya İzmir’ de Minik Dostlarıyla Buluşuyor
Haber
04 Ağustos 2021 - Çarşamba 03:12
 
Niloya İzmir’ de Minik Dostlarıyla Buluşuyor
Sevilen çizgi film karakteri Niloya, ‘’Sürpriz Yumurta Müzikali’’ kapsamında Türkiye’ yi dolaşmaya, minik dostlarıyla buluşmaya devam ediyor.
KÜLTÜR & SANAT Haberi
Niloya İzmir’ de Minik Dostlarıyla Buluşuyor

Sevilen çizgi film karakteri Niloya, ‘’Sürpriz Yumurta Müzikali’’ kapsamında Türkiye’ yi dolaşmaya, minik dostlarıyla buluşmaya devam ediyor.  Şarkıları, meraklı mı meraklı karakteri ile hafızalarımıza kazınan çizgi film karakteri, 7 Ağustos Cumartesi günü saat 21:30’ da İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda, 8 Ağustos Pazar günü ise saat 21:30’ da ise Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu’nda izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.

 

 

Küçük büyük herkesin keyifle izlediği çizgi film karakteri Niloya, ‘’Sürpriz Yumurta Müzikali’’ kapsamında İzmir’ de minik dostlarıyla buluşuyor. Neşe ve mutluluk dolu dünyasında izleyicileri oyunlar oynamaya, şarkılar söylemeye ve yeni maceraları keşfetmeye davet eden çizgi film karakteri, müzikalleri ile de çocuklara doludizgin bir yaz tatili yaşatıyor. Sahne şovları, sürpriz karakterleri ve dans gösterileriyle eğlencenin nabzını tutan; doğru beslenme, kişisel bakım, çevre ve hayvan sevgisi konularında çocuklara eğitici ve öğretici mesajlar veren müzikal, 7 Ağustos’ ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’ nda, 8 Ağustos tarihinde ise Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu’ nda çocuklarla buluşacak. 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı Editör: Beyaz Haber Ajansı
Yorumlar
Haber Yazılımı