Paraf’tan Güzellikler Dünyası ve Yeni Jingle
Haber
11 Mayıs 2021 - Salı 18:54
 
Paraf’tan Güzellikler Dünyası ve Yeni Jingle
Halkbank ve Kerem Alışık’ın reklam çalışmalarındaki beraberliği farklı bankacılık ürünleriyle devam ederken, Paraf için dokuz yıldır kullanılan jingle değişti. Yeni jingle ilk kez, 'Paraf Günüm’ ve ‘ParafÜstü’ reklamlarında kullanılıyor.
EKONOMİ Haberi
Paraf’tan Güzellikler Dünyası ve Yeni Jingle

Halkbank ve Kerem Alışık’ın reklam çalışmalarındaki beraberliği farklı bankacılık ürünleriyle devam ederken, Paraf için dokuz yıldır kullanılan jingle değişti. Yeni jingle ilk kez, Paraf Güzellikler Dünyası’nın avantajlarını öne çıkaran ‘Paraf Günüm’ ve ‘ParafÜstü’ reklamlarında kullanılıyor. 

                                                                                

Halkbank, Paraf’ın kullanıcılarına avantaj sağlayan birçok özelliğinden ikisini, iki ayrı filmle aktarıyor. ‘Paraf Günüm’ filminde Paraf kullanıcılarının, kendilerine özel belirleyecekleri bir günde, Paraf poslarından yaptıkları alışverişlerde ister 5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay erteleme, isterlerse 5 kat ParafPara kazanma fırsatından yararlanabilecekleri belirtiliyor, üstelik her ayın aynı gününde aynı fırsattan yararlanabilecekleri vurgulanıyor. ‘ParafÜstü’ filmiyle de Paraf kullanıcılarına Paraf poslarından yaptıkları market alışverişlerinde küsuratın avantaja dönüşmesi anlatılıyor. Örneğin 119 TL tutarındaki market harcamalarında, Paraf kullanıcıları küsuratsız 110 TL ödüyor, böylece ParafÜstü özelliği ile küsurat kadar indirim fırsatı sunuluyor. 

Paraf’a yeni jingle geldi

Filmlerle ilgili dikkat çeken bir başka konu da Paraf jingle ve sloganının değişmesi oldu. Halkbank’ın 2012 yılında Paraf lansmanı ile birlikte kullanmaya başladığı ve o dönemden bu yana geniş ilgi gören Paraf jingle’ı yenilendi. Dokuz yıl sonra değişen ve yine dillere dolanması beklenen yeni jingle ile Paraf Güzellikler Dünyası’nın avantajlarına vurgu yapılıyor. 

 

‘Paraf Günüm’ ve ‘ParafÜstü’

Genç bankacı Ömer ve duayeni Kerem Alışık, izleyicilere, Paraf Güzellik Dünyası’nın özelliklerini alışveriş yaparken esprili şekilde anlatıyorlar. Filmler için hazırlanan senaryolardan bağımsız olarak, Kerem Alışık’ın kendine özgü doğaçlama esprilerini de izlemek mümkün. Ayrıca Kerem Alışık’ın ‘ParafÜstü’ filminin son sahnesinde topu çevirdikten sonra kafasının üzerinden sol eline kadar kaydırması da o anda gelişen, öncesinde planlanmamış bir olay olarak dikkat çekiyor.

 

 

Reklamveren                         : Halkbank

Reklamveren Yetkilisi         : Dr. Hasan Zeybek, Gül Yıldız, Ayşe Güneş, Dila Alkan, 

           Şermin Keskin Uzun, Side Yaylalı

Reklam Ajansı                      : Renosans İstanbul

Ajans Başkanı                       : Sedat Tunç

Kreatif Direktör                    : Şahin İnan, Ersin Pekin 

Kreatif Ekip                           : Bora Uz, Kayhan Başpınar, Didem Azizoğlu, Sinan Aslantaş, 

           Ertunç Gün, Sinan Kars, Taha Işıklar

Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş

Müşteri Temsilcisi                : Aslı Birincioğlu

Storyboard                             : Ali Durak

Prodüksiyon Şirketi             : Oneofus

Yönetmen                              : Fırat Mançuhan

Görüntü Yönetmeni             : Eren Yıldız

Post Prodüksiyon                 : IPD Post Prodüksiyon 

Müzik                                      : Jingle Jungle

Medya Ajansı                        : Skala Medya

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı Editör: Beyaz Haber Ajansı
Yorumlar
Haber Yazılımı